Skip to Main Content

İYTE Kütüphanesi E-Bülten Şubat 2015: Ana Sayfa

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı'ndan

Değerli Kullanıcılarımız;

Gerek web üzerindeki servislerimiz ve sosyal medya aracılığı ile gerekse kütüphane binamızda, kullanıcılarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında; kütüphanemiz ve kütüphane kaynaklarının tanıtımına yönelik olarak, her eğitim - öğretim döneminin başında hazırladığımız bültenimizin bu sayısında dopdolu bir içerikle yine sizlerle beraberiz.  

Bu sayımızda; Temmuz - Aralık 2014 dönemini kapsayan 6 aylık süreçte, kütüphanemizden en çok faydalanan üyelerimizin isimlerini, en çok ödünç alınan edebi ve teknik kitapları, elektronik kitap ve dergileri, multimedya kaynaklarını açıklıyor ve en çok ödünç alınan kitap ve filmin tanıtımına yer veriyoruz. Ayrıca sizlere bir kitap ve bir film önerimiz ve tanıtımımız da var. Bunların dışında; Türkiye'den sadece bizim ortağı olduğumuz Avrupa Birliği projesi OpenAIRE2020 ve 2015 yılında yeni abonelik gerçekleştirdiğimiz veritabanları ile ilgili bilgilere yer veriyor, kütüphanemiz ile ilgili haberleri sizlerle paylaşıyoruz. 

Bu sayımızda tüm akademisyenlerimize sesleniyor ve bir isteğimizi dile getiriyoruz. İsteğimizin ne olduğunu öğrenmek için “Siz Hala!” başlığımıza göz atmanız yeterli.

E-bültenimizi bilgisayarınızdan okuyabileceğiniz gibi mobil cihazlarınızdan da okumanızın mümkün olduğunu hatırlatır, başarılı ve üretken bir dönem geçirmenizi dileriz.

 

Gültekin GÜRDAL
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı