Skip to Main Content

İYTE Kütüphanesi E-Bülten Şubat 2013: Ana Sayfa

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı'ndan

Değerli Kullanıcılarımız;

Yine ilk günkü heyecanımızla, yeni sayımızla birlikte sizlerleyiz.

Enstitümüz gelişiyor, büyüyor; her yıl yeni öğrenciler, akademisyenler, teknopark şirketleri aramıza katılıyor. Tüm paydaşlarımıza evrensel standartlarda hizmet sunmayı ilke edinen İYTE Kütüphanesi, ülkemizdeki teknoloji kullanımı konusunda liderliğini yeni hizmet ve olanakları ile sürdürmeye devam ediyor.

İYTE Kütüphanesi çalışanları olarak; kütüphane hizmetlerinin yanı sıra yürüttüğümüz AB Porjesi, katıldığımız toplantılarda yaptığımız sunumular, bildiriler, yazılan makaleler ile akademik hayatın içinde olmaya özen göstermekteyiz.

Akademik ve sosyal yaşamı etkileme gücü yüksek bir kütüphane ve bilgi merkezi olarak her zaman güvenilir bilgi için başlangıç noktanız olmaya devam edeceğiz.

Bu sayımızda; 2013 yılı yeni veritabanı aboneliklerimiz hakkında bilgiler, kütüphanemizden haberler, kütüphane personelimizin katıldığı toplantılar, en çok kullanılan kaynaklarımız, kitap-film önerilerimiz gibi konular yer alıyor. Yardım Masası bölümümüzde İYTE Dijital Kütüphanemizi tanıtıyor ve nasıl kullanacağınız hakkında bilgiler veriyoruz...


Başarılı ve üretken bir öğretim dönemi diliyoruz.

Gültekin GÜRDAL
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı