Skip to Main Content
It looks like you're using Internet Explorer 11 or older. This website works best with modern browsers such as the latest versions of Chrome, Firefox, Safari, and Edge. If you continue with this browser, you may see unexpected results.

50. Kütüphane Haftası Kutlaması ve Hikaye Yarışması Sonuçları: İYTE Etkinlik

İYTE Etkinlik

50. Kütüphane Haftası kutlamaları çerçevesinde İYTE Kütüphanesi olarak 3 Nisan Perşembe günü bir etkinlik gerçekleştirdik. Etkinliğimizde; KDDB Başkanımız Gültekin Gürdal ve İYTE Rektörümüz Prof.Dr. Mustafa Güden'in açılış konuşmalarının ardından, 50. Kütüphane haftasına özel olarak düzenlediğimiz "Anlatacak Bir Hikayeniz Olmalı" isimli kısa hikaye yarışmamızda dereceye girenlere ve en çok kitap ödünç alan kullanıcılarımıza ödülleri verildi.

      

Daire Başkanımız Gültekin Gürdal, Rektör yadımcılığı görevi sırasında Kütüphane'den sorumlu Prof.Dr. Ahmet E. Eroğlu'na görevi sürecince Kütüphane'ye yapmış olduğu katkılar ve destek dolayısıyla teşekkür ederek, teşekkür belgesi verdi.

Etkinliğimizde ayrıca; İYTE Girişim Topluluğu ve Düşün Taşın Derneği ile beraber gerçekleştirilen "Nerelerde Kitap Okunmaz" başlıklı fotoğraf sergisi beğeni toplarken, Düşün Taşın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selim Çavuş'un "Girişimcilikte Sosyal Medyanın Önemi" isimli sunumu yoğun ilgi gördü.

Öğrencilerimizin hazırladığı müzik dinletisi programa ayrı bir renk kattı.

Program sonunda "toplu kitap okuma etkinliği" yapıldı.