Skip to Main Content

İYTE Kütüphanesi E-Bülten Ekim 2009: Ana Sayfa

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı'ndan

Değerli Kütüphane Dostlarımız;

Sürekli gelişme ve kendini yenileme prensibiyle hareket eden Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığımız, hem hizmet kalitesi hem de sahip olunan kaynaklar açısından kullanıcı memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kütüphanecilik alanında tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğu güvenilir bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamayı hedef alan Daire Başkanlığımız, hizmet ve kaynakların tanıtımının da öneminin bilincindedir.

Kütüphanemiz hizmet ve kaynaklarını, kullanıcılarımıza daha iyi tanıtabilmek amacıyla, her dört ayda bir yayınlamayı planladığımız e-bültenimizin ilk sayısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.  Bu ilk sayımızda; kütüphanemiz ile ilgili en son yenilikler, kütüphanemiz hakkındaki düşünceleriniz, hizmetlerimizden en çok faydalanan üyelerimiz, en çok kullanılan hizmetlerimiz, gösteri merkezinde gerçekleştirilen etkinlikler hakkında bilgi edinebilir, kitap ve film önerilerimizi okuyabilir, elektronik kaynakların kullanımı ile ilgili yardım masamızdan faydalanabilirsiniz.

 “Güvenilir Bilgi İçin Başlangıç Noktanız…” anlayışı ile hareket eden Daire Başkanlığımız; kullanıcılarımızdan gelen istek ve önerileri dikkate alarak koleksiyonunu her geçen gün zenginleştirmekte, her türlü bilgi ihtiyacının karşılanabilmesi için kullanıcılarımıza yardımcı olmaktadır.

Bilgiye ulaşmanızda çözüm ortağı olan Daire Başkanlığımıza; hizmet ve kaynaklarımızı kullanırken karşılaştığınız soru ve sorunlarınızı iletmenizi, kütüphane ve e-bülten ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.Gültekin GÜRDAL
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı

Tel: 0 232 7506331
E-Posta: gultekingurdal@iyte.edu.tr